PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621220}

Szczęście

Glück
6,5 330
ocen
6,5 10 1 330

Szczęście
powrót do forum filmu Szczęście

Smutny,przygnębiający. Nie polecam,chyba ze ktoś lubie jeszcze dodatkowo sie zasumać takimi filmami. Nie polecam.

ocenił(a) film na 10
tiltomasz

To chyba widzieliśmy dwa rózne filmy : ) To własnie bardzo optymistyczny film o tym, z e mimo cieżkiego zycia, kopow jakie czasem daje nam zycie, czlowiek jest taką istota, ktorą potrafi się podniesc i daje życ.

ocenił(a) film na 10
golkas0

`dalej

ocenił(a) film na 9
golkas0

Re: golkas0
Obejrzałem ten film dzięki Tobie. Podobnie jak Czeski Błąd. Przy okazji przeczytania którejś z Twoich wypowiedzi (nie pamiętam już której) pozwoliłem sobie zajrzeć na Twój profil i dzięki temu mam teraz kopalnię dobrych filmów do obejrzenia. Chcąc nie chcąc serdecznie Ci dziękuje i załączam pozdrowienia.
A jeśli chodzi o omawiany tutaj "Bliss", to ode mnie krótko: Perfekcja. Kino nie dla każdego, ale okazało się, że jak dla mnie to strzał nieomal w dziesiątkę.

ocenił(a) film na 10
deeper_darkside

Miło mi to czytać naprawdę. Z ciekawości zajrzałam na Twój profil i myślę, ze też coś zapożyczę do obejrzenia: )
A 'Szczęscie' to coz tu duzo pisać..to faktycznie perfekcja, prawdziwa uczta dla oka. Muszę sobie odświezyc ten film niedługo..
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
golkas0

Zgadzam się, że to bardzo optymistyczny film. Naprawdę świetne europejskie kino, polecam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones