PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772548}
6,5 70
ocen
6,5 10 1 70
You Are Wanted
powrót do forum serialu You Are Wanted

Caly serial jest juz w net-cie,ale jakos nic nie slychac o tlumaczeniu.Ktos,cos wie???

ocenił(a) serial na 5
Kalina102

nie liczyłbym na to, szczególnie że fabularnie pozostawia on wiele do życzenia... strata czasu.

Kalina102

Gadają po niemiecku, napisy angielskie ale słuchać nie mogę :D Sam początek był zachęcający, ale już po chwili beznadzieja plus ten niemiecki :D Dałem sobie spokój

ocenił(a) serial na 5
RadoslawKamil

dokładnie, zapowiadało się nieźle, a wyszło przeciętnie, im dalej tym więcej absurdów, a cała sprawa stawała się coraz mniej realistyczna, i dla jasności dotrwałem zaledwie do 3 odcinka, dalej nie dałem rady. Aktorsko też nie najlepiej, w skrócie strata czasu.

RadoslawKamil

Ja lubię niemieckie filmy sensacyjno-kryminalne.Dzisiaj już mam komplet z polskim tłumaczeniem.Ale,że u mnie już noc,więc jutro się za serial zabiorę.A tak właściwie to o czym ten serial?

Kalina102

Czy mógłby ktoś podzielić się polskimi napisami? :)

Kalina102

to jeden z najlepszych filmow z aleksandra maria lara https://www.youtube.com/watch?v=zOs-vP-QNgY&t=5s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones